ÖZEKİZLER

özekizler

ÖZEKİZLER AGRO

1976 yılında beri tarım alanında faaliyet gösteren Ali Ekiz ve Suat EKİZ’in ortaklığında kurulan Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşunun ardından  Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu’nun hükümlerini hızlıca tamamlayan markamız, Türkiye’de kurulan ve faaliyette olan 18 lisanslı depodan biri olmuştur ve faaliyetlerine Adana’da devam etmektedir.

Adı dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteyle anılan Özekizler Agro Lisanslı Depoculuk A.Ş, sahip olduğu markalar ve pazar gücünün yanı sıra hizmet verdiği her alanda mükemmelliği hedefleyen politikaları, ilkeleri ve temelinde bulundurduğu etik kurallarıyla Türk tarım hayatında önemli bir konum elde etmiştir. Bu konumunu korumak adına da politikalarında, ilkelerinden ve temelinde bulundurduğu etik kurallarından ayrılmadan ticari hayatına devam etmektedir.

1976 yılından günümüze kadar faaliyetlerine devam eden Özekizler Agro Lisanslı Depoculuk A.Ş, birbirini tamamlayan yatırımlarla fırsat alanlarını başarılı projelere dönüştürerek Türk tarım hayatındaki rolünü geliştirmektedir ve geliştirmeye devam edecektir.

özekizler

ÖZEKİZLER VİZYONU VE ÖZEKİZLER MİSYONUMU

Ekizler Tarım’ın süregelen değerlerine bağlı kalarak faaliyet alanlarına akıllıca odaklanarak, bu alanlarda kaliteli ürünler ve hizmetler üreterek sektörde lider ve akla gelen bir kurum haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedeflerimize de ilkelerimizden ayrılmayarak ulaşmayı devletimizin ve toplumumuzun geleceği için bir görev olarak kabul etmekteyiz. Bu görevimizi de yerine getirmek adına ilkelerimize, değerlerimize ve politikalarımıza bağlı kalmaktayız. Çünkü Özekizler Agro Lisanslı Depoculuk A.Ş. olarak ülkemizde tarımın ve tarımsal sektörlerin gelişmesini hedeflemekteyiz.

ÖZEKİZLER AGRO LİSANSLI DEPOCULUK

Lisanslı depoculuk tarım ürünlerinizin emniyetini sağlamak için Tarım Bakanlığı tarafından kurulmuş bir destek sistemidir. Bu nedenle Özekizler Agro olarak lisanlı depoculuk sistemini seçerek çiftçimizin ürünlerinin kaliteli ve emniyetli bir şekilde korunmasını, mahsülünü hakkettiği değerde satabilmesini, emeğinin devlet tarafından garantiye alınmasını sağlamak için lisanslı depoculuk sistemini seçmiş bulunmaktayız.