Lisanslı Depoların Avantajları

lisanslı depoların fırsatları

Lisanslı Depolarda Stopaj Muafiyeti

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından en önemlisi stopaj muafiyetidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimize, bakanlığım tarafından %2 stopaj muafiyeti fırsatı tanınmıştır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede depolamış olacaklar, hem de stopaj ödemelerinde %2 gibi bir maddi kazanç sağlayacaklar.

Lisanslı Depolarda SGK(BAĞKUR) Muafiyeti

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından bir diğeri de Sgk(Bağkur) muafiyetidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimize, bakanlığım tarafından %2 SGK (Bağkur) muafiyeti fırsatı tanınmıştır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede güvenle depolamış olacaklar, hem de SGK (Bağkur) ödemelerinde %2 gibi bir maddi kazanç sağlayacaklar.

Lisanslı Depolarda Nakliye Desteği

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından bir diğeri de nakliye desteğidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimize, bakanlığım tarafından ton başına 25TL nakliye desteği fırsatı tanınmıştır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede güvenle depolamış olacaklar, hem de nakliye giderlerinde ton başına 25TL’lik destek fırsatından yararlanmış olacaklar.

Analiz Ücreti Desteği

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından biri de analiz ücreti desteğidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimize, bakanlığımız tarafından araç başı 25TL analiz ücret desteği fırsatı tanınmıştır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede depolamış olacaklar, hem de her araç başına 25TL’lik bir maddi kazanç sağlayacaklar.

Kira Desteği

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından bir diğeri de kira desteğidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimize, bakanlığımız tarafından 6 ay kira desteği fırsatı tanınmıştır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede güvenle depolamış olacaklar, hem de kira desteği alarak maddi kazanç sağlayacaklar.

Kredi Faizi Desteği

Özekizler Agro’nun dahil olduğu lisanslı depoculuğun fırsatlarından bir diğeri de kredi faizi desteğidir. Lisanslı depomuzdan hizmet alan çiftçilerimizin, bakanlığımız tarafından  kredinin faizi ödenecektir. Bu faiz desteği için maksimum 9 ay vadeli kredi kullanmış olmanız gerekmektedir ve elüs tutarınızın %75’ine kadar kullanılan krediyi kapsamaktadır. Böylelikle çiftçilerimiz hem ürünlerini yüksek kalitede güvenle depolamış olacaklar, hem de kredi faizi desteği fırsatından yararlanmış olacaklar.

lisanslı-depoculuğun-faydaları