Tesislerimiz

LİSANSLI DEPOCULUK TESİSLERİMİZ

özekizler

Türkiye’nin 18 lisanslı deposundan biri olan Özekizler Agro’nun lisanslı depoculuk tesisleri içerisinde toplamda 6 depo bulunmaktadır. Lisanslı depoculuk tesisileri içerisindeki yatay ve dikey depoların toplam kapasitesi 42000 tondur. Ayrıca ürünlerinizi hızlıca depolara aktarabilmeniz için kullandığımız iki adet boşaltma çukurunun saatlik çalışma kapasitesi 300 tondur. Bunların yanında ulaşımı kolay olan tesislerimiz D400 karayolu üzerinde ve organize sanayi bölgesine sadece 12 kilometre mesafededir.

Özekizler Agro’nun Lisanslı depoculuk tesisleri teknik özellikler bakımından da üstün özelliklere sahiptir. Homojen numune alımını sağlamak için otomatik sonda sistemimiz, ürünlerinizin kalitesinin korunması için son teknolojik donanımlara sahip kurutma ve havalandırma sistemimiz mevcuttur.

Özekizler Agro’nun lisanslı depoculuk tesisleri hakkında merak ettikleriniz aşağıdaki fotoğrafları ve videoları inceleyerek görebilirsiniz. Ayrıca irtibat sağlamak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar

Videolar